Inżynier Procesu

PAS Polska sp. z o.o.

  • Opalenica

    Opalenica, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych produktów do procesu produkcji,

  • Doskonalenie i optymalizacja procesów produkcji,

  • Udział w projektach automatyzacji procesów produkcji oraz wsparcie inżynieryjno-technologiczne,

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej,

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych,

  • Współpraca z działem jakości w zakresie usuwania technologicznych wad produktów,

  • Współpraca z wszystkimi działami produkcji oraz działem utrzymania ruchu w zakresie ciągłego doskonalenia procesów produkcji,

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych,

  • Wdrażanie rozwiązań w zakresie Lean Manufacturing.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (preferowane kierunki związane z inżynierią produkcji)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej (mile widziana branża elektrotechniczna),

  • Znajomość zagadnień i procesów produkcyjnych oraz procesowe podejście do realizacji zadań,

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań Lean Manufacturing

  • Zaawansowana znajomość programu Excel

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Zaangażowanie, samodzielność, zorientowanie na cel,

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pakiet benefitów takich jak: grupowe ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, dofinansowanie śniadań,

  • Pakiet Multisport

  • Zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Pracę w przyjaznym zespole

PAS Polska jest wiodącą firmą zajmującą się produkcją wiązek elektrycznych oraz paneli sterujących do białego sprzętu AGD. W Polsce firma jest obecna od 22 lat. Siedziba firmy mieści się w Opalenicy a w Łodzi posiadamy drugi zakład produkcyjny. Grupa PAS posiada również zakłady produkcyjne w USA, Niemczech, Meksyku, Turcji, Chinach i na Ukrainie. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy