Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

BMI Braas Sp. z o.o.O firmie

  • Wschodnia 26, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BMI Braas Sp. z o.o.

Wschodnia 26

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, instrukcji, procedur, struktur oraz norm, wykazów części i terminowe zaopatrywanie w konieczne narzędzia i urządzenia podlegające linie produkcyjne.

  • Zapewnienie wsparcia inżynierskiego dla bieżącej produkcji w obszarze, rozwiązywania problemów, ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego oraz doboru i dostępności właściwych narzędzi, przyrządów i wyposażenia.

  • Nadzór nad opracowaniem, wdrażaniem i usprawnianiem procesów produkcji oraz wprowadzanie rozwiązań technicznych mających na celu poprawę jakości i wydajności zasobów.

  • Organizacja procesów produkcji pod względem wymagań i założeń norm jakościowych - na wszystkich etapach wytwarzania produktu.

  • Przeprowadzanie analiz czasów produkcyjnych, przygotowywanie weryfikacji procesu produkcyjnego.

  • Tworzenie oraz aktualizacja Flow Chart, FMEA procesu, Control Plan, Instrukcji pracy, Instrukcji TPM Karty Ustawień Maszyny, Kart Ustandaryzowanej Pracy.

  • Inicjowanie zmian technicznych mających na celu podniesienie sprawności technicznej sprzętu w kooperacji z działem utrzymania ruchu.

  • Organizacja miejsca pracy zgodnie z zasadami ergonomii oraz lean manufacturing.

  • Nadzorowanie zmian inżynieryjnych, wprowadzanie nowych urządzeń oraz procesów technologicznych.

  • Określanie parametrów procesu produkcyjnego, analiza zdolności procesu oraz zdolności maszyn.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, minimum tytuł inżyniera na kierunkach Zarządzanie i Inżynieria. Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa lub Automatyka i Robotyka.

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w Dziale Technicznym/Technologicznym lub Procesu.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Znajomość procesów produkcyjnych i specyfikacji technicznej ISO 9001 lub IATF

  • Praktyczna znajomość organizowania stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii i BHP.

  • Znajomość FMEA, Control Plan, TPM itp.

  • Tworzenie raportów 8D dla klientów i dostawców.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook).

  • Mile widziana znajomość SAP ERP.

  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing i SIX SIGMA

  • Dyspozycyjność, ważna mobilność między zakładami w ramach wdrażania projektów

  • Chęć uczestniczenia w wyjazdach zagranicznych do innych lokalizacji

  • Bardzo dobra i efektywna komunikacja.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Konstruktywne podejście do stawianych zadań, nastawione na uzyskanie rezultatów.

  • Gotowość i chęć do zdobywania oraz rozwijania wiedzy z zakresu zajmowanego stanowiska.

  • Praca dzielona na dwie lokalizacje: 50 % zakład OPOLE, 50% zakład Płońsk.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Nowoczesne narzędzia

  • Rozwój i dedykowaną ścieżkę kariery

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Ciekawą ofertę socjalną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

BMI to lider produkcji systemów dachowych dedykowanych na dachy płaskie i skośne w Europie, Azji i Afryce.

BMI Polska łączy jedne z największych i najbardziej zaufanych marek w branży: BMI Icopal i BMI Braas.

W BMI wierzymy, że dach to coś więcej. Dlatego dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, które zmieniają sposób życia i pracy naszych klientów, zapewniają schronienia i pomagają dbać o środowisko.

Wartości BMI stanowią standardy naszych zachowań. Są to zasady, które określają co dla nas jest ważne i pomagają nam w codziennej pracy. W naszych zespołach ludzie Wzmacniają się nawzajem dzieląc wiedzą i doświadczeniem, liderzy Inspirują swoje zespoły do przejmowania inicjatywy oraz Rozwijania swoich kompetencji. Pracujemy w wielopokoleniowym środowisku, gdzie Łączenie się jest bardzo istotne i tworzy niesamowitą atmosferę.

Przewiń do profilu firmy

KOGO SZUKAMY

Szukamy osoby, której zadaniem będzie zapewnienie technicznej ciągłości produkcji we współpracy z innymi działami oraz zapewnienie powtarzalności, stabilności i standaryzacji procesów produkcyjnych w zakładach w Opolu i Płońsku. Stanowisko to bezpośrednio raportuje do Head of Manufacturing Concrete East-North.