Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o.

  • Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i kontrola procesu wytapiania stali

  • bieżąca analiza norm, planów produkcji, procedur i instrukcji

  • kontrola oraz optymalizacja parametrów i ustalonych procesów produkcyjnych

  • monitorowanie wskaźników mających wpływ na efektywność procesu

  • przygotowywanie zleceń i raportów produkcyjnych

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane metalurgia, inżynieria materiałowa

  • znajomość zagadnień metalurgicznych

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku inżynier procesu lub pokrewnym

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dofinansowanie do lekcji języka angielskiego

  • pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości

  • wynagrodzenie stałe + miesięczna premia regulaminowa

  • nagroda „Hutnik”

  • atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne

  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS (mi.in dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia)

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o. - wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa.

Przewiń do profilu firmy