Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu

Aircom AutomotiveO firmie

Aircom Automotive

Fabryczna 20B

Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i wdrażanie projektów związanych z uruchomieniem nowych linii oraz technologii produktu,
  • optymalizacja istniejących linii produkcyjnych,
  • kształtowanie stanowisk pracy na liniach produkcyjnych,
  • zarządzanie gospodarką czasową na liniach produkcyjnych,
  • wsparcie techniczne dla produkcji w celu usprawnienia procesów i zwiększenia produktywności,
  • udział w opracowywaniu analiz kosztowych, kalkulacji i kosztorysów projektowych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej, technologicznej oraz instrukcji stanowisk pracy,
  • odpowiedzialność za ciągłe doskonale procesów produkcyjnych zgodnie z filozofią Lean Manufacturing.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie produkcją),
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w planowaniu procesów produkcyjnych,
  • znajomość metody normowania czasu pracy (MTM lub REFA),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację.

To oferujemy

  • interesujący zakres zadań z możliwością realizowania pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach podnoszących umiejętności,
  • niepowtarzalną atmosferę pracy,
  • kartę sportową,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • elastyczne godziny pracy.

Aircom jako jedyna firma na świecie zajmuje się kompleksową produkcją zestawów naprawczych do opon zawierających kompresor i uszczelniacz. Nasze usługi obejmują także rozwój oprogramowania i elektroniki, głównie pod kątem jazdy autonomicznej. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się Polsce i w Chinach.

Dowiedz się więcej na www.aircom.ag !

Inżynier Procesu, Fabryczna 20B, Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)