Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

KAMET S.A.

  • Pociękarb (pow. kędzierzyńsko-kozielski)

    Pociękarb (pow. kędzierzyńsko-kozielski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesów produkcyjnych związanych z lakierowaniem oraz procesem klejenia

  • prowadzenie prób produkcyjnych

  • weryfikowanie norm i obowiązujących przepisów

  • kontakt z klientami, dostawcami oraz działem konstrukcyjnym

  • bieżące kontrolowanie parametrów procesów, zużycia surowców oraz dodatków do produkcji

  • opracowywanie i nadzór nad instrukcjami pracy oraz dokumentacją produkcyjną

  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i technicznych produkcji pod kątem jakości produktu

Nasze wymagania

  • ogólna wiedza techniczna mechaniczna lub chemiczna

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność czytania dokumentacji oraz norm

To oferujemy

  • Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole w nowym oddziale firmy

  • Uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach z zakresu lakierowania i klejenia

  • Możliwość poznania branż kolejowych oraz Automotive jako bezpośredni dostawca części Tier 1.

CV i list motywacyjny wraz z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych