Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 28.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CTDI POLAND TO:

    • Największy w Europie oddział globalnej firmy CTDI 800 osób w Polsce,  14 000 Pracowników na świecie,  93 lokalizacje w 27 krajach na wszystkich kontynentach.
    • Firma o rozwiniętych kompetencjach technicznych – uprawnienia do napraw na najwyższym poziomie akredytacji (z naprawami płyt głównych włącznie).
    • Twórca innowacyjnych rozwiązań technologicznych z własnym działem R&D.
    • Największy w Polsce autoryzowany serwis zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych, obecny na rynku od 2000 roku.
    • Partner biznesowy znanych światowych Producentów, takich jak Samsung, HTC, Microsoft, Motorola, Nokia, Lenovo, Huawei, Sony.

    2019 ROK BĘDZIE DLA NAS PRZEŁOMOWY!

    • Przeprowadzka do nowej siedzibynowoczesne centrum serwisowe, 15 000 m2 powierzchni.
    • Wprowadzenie na polski rynek nowych usług, oferowanych przez CTDI na świecie  –
      m.in. naprawy urządzeń sieciowych dla operatorów
    • Wdrożenie nowych, dużych kontraktów – m.in. największego nowego biznesu w historii firmy.
    • Planowane zwiększenie zatrudnienia o ponad 300 osób.
    • Nowe możliwości rozwoju w ramach struktur firmy, odbycia szkoleń oraz staży w Centrali USA i oddziałach CTDI w Europie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Janki (pow. pruszkowski)

    Zakres obowiązków:

    • identyfikacja szans i poprawa efektywności działania serwisu (optymalizacja procesów, wzrost wydajności, redukcja kosztów działania, eliminacja strat);
    • inicjowanie, kierowanie oraz monitorowanie realizacji projektów optymalizacyjnych;
    • propagowanie, wdrażanie i rozwijanie procesów ciągłego doskonalenia;
    • promowanie koncepcji Lean Manufacturing za pomocą narzędzi i metodologii (Kaizen, 5S);
    • współudział w tworzeniu instrukcji i procedur związanych z optymalizacją;
    • identyfikowanie, dokumentowanie i propagowanie dobrych praktyk.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Inżynieria Produkcji, Procesu, Jakości;
    • wiedza, doświadczenie i umiejętności z zakresu Lean Manufacturing oraz rozwiązywania problemów;
    • dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu Six Sigma Green lub Black Belt;
    • posiadanie umiejętności przywódczych (wysokie umiejętności komunikacyjne, inspirowania, motywowania oraz rozwiązywania konfliktów);
    • umiejętność jednoczesnego pracowania, planowania i skutecznego realizowania wyznaczonego celu przy kilku zadaniach i projektach prowadzonych w tym samym czasie;
    • praktyczna znajomość narzędzi problem solving;
    • zaawansowane umiejętności obsługi komputera (MS Excel, PowerPoint, Visio i Word) z możliwością tworzenia raportów i prezentacji;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej;
    • możliwość rozwijania swoich kompetencji;
    • możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy;
    • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i świadczeń pozapłacowych;
    • oferujemy wsparcie w relokacji dla osób spoza województwa mazowieckiego.
    Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania w tytule zamieszczając nazwę stanowiska.
    Aplikacje sprawdzamy na bieżąco. Osoby spełniające kryteria rekrutacji
    dostaną od nas odpowiedź w ciągu 2 tygodni od przesłania zgłoszenia.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie, zachęcamy do odwiedzania
    zakładki Praca na naszej stronie www.ctdi.pl – wkrótce więcej ogłoszeń.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014 r. Poz.1182, ze zm.)"