Oferta pracy

Inżynier Procesu

IBP Instalfittings Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Lider w produkcji łączników do instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych

INŻYNIER PROCESU

Obowiązki:

  • Organizacja i kontrola procesu produkcyjnego
  • Nadzorowaniu realizacji planów produkcyjnych (m.in. dokonywanie wymaganych zmian w procesie w celu umożliwiania realizacji tych planów )
  • Organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem
  • Przygotowanie i nadzór nad standardami operacyjnymi
  • Odpowiedzialność za osiąganie celów w zakresie:
    • realizacji zleceń i wykonania planów produkcyjnych w określonym czasie
    • efektywności pracowników
    • dostarczania jak najwyższej jakości wyrobów
  • Działania mające na celu optymalizację oraz podniesienie wydajności produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Bogaty pakiet benefitów m.in. (prywatna opiekę medyczną, program lojalnościowy, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do karty MultiSport)

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy