Oferta pracy

Inżynier Procesu

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32 61-021 Poznań

Poznań

W związku ze strategicznym rozwojem i rozbudową centrum produkcyjnego, poszukujemy pracowników otwartych na doświadczenia w międzynarodowej organizacji. Obecnie planowana inwestycja zakłada rozwój infrastruktury i innowacji, a co za tym idzie nowe hale produkcyjne, nowoczesne budynki techniczne oraz magazyn wysokiego składowania.

Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół ok 500 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firmą produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany, to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.
INŻYNIER PROCESU

ZADANIA:

  • Udział w projektach zapewniających ciągłość produkcji
  • Proponowanie, przeprowadzanie i koordynowanie testów produkcyjnych
  • Weryfikowanie uprawnień
  • Uczestnictwo w pierwszych produkcjach i produkcjach seryjnych
  • Podejmowanie działań naprawczych i zapobiegawczych i udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • Przeprowadzanie szkoleń
  • Monitoring czasu i jakości procesów mycia i dezynfekcji
  • Zapewnienie procesów ciągłego doskonalenia- pozyskiwanie strat w procesach oraz proponowanie rozwiązań
  • Podejmowanie działań koordynujących i prewencyjnych dla biegnących procesów
  • Opracowywanie instrukcji obsługi urządzeń
  • Współpraca z innymi działami w zakresie usprawnienia procesów i działań naprawczych
  • Odpowiedzialność za organizację pracy i ciągłą poprawę wydajności maszyn i podległego zespołu

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne
  • Znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie na stanowisku operacyjnym/ jakościowym
  • Znajomość narzędzi jakościowych m.in. z zakresu Problem Solving
  • Znajomość systemów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, sumienność, dyspozycyjność
  • Bardzo dobra komunikacja z ludźmi i umiejętność pracy z nimi
  • Znajomość j.angielskiego (min B2)

NASZE BENEFITY:

  • Umowa o pracę
  • Premie roczna i świąteczna
  • Szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Salka sportowa
  • Karta sportowa
  • Przedszkole firmowe
  • Onboarding (wprowadzenie/ aklimatyzacja) nowych osób

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy