Oferta pracy

Inżynier Procesu

APATOR POWOGAZ S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe opracowywanie procesów technologicznych w zakresie: technologii, instrukcji, norm materiałowych, normatyw, norm czasowych i narzędzi

  • Analiza procesu produkcyjnego – rozkład czynności montażowych na linii produkcyjnej, odpowiedzialność za przydzielony obszar / linię produkcyjną / rodzinę wyrobu

  • Analiza operacji montażowych na danym stanowisku, mierzenie czasów operacji, balansowanie czynności

  • Organizacja i usprawnienia procesu produkcyjnego pod kątem poprawy efektywności, ciągłego doskonalenia oraz orientacji na wyniki jakościowe

  • Inicjowanie rozwiązań i wdrażanie nowych technologii, przeprowadzanie prób i testów technologicznych mających na celu poprawę istniejącego procesu produkcyjnego oraz redukcji kosztów

  • Tworzenie instrukcji stanowiskowych a także szkolenie operatorów i pracowników produkcyjnych

  • Codzienna współpraca z Działem Produkcji, Planowania Produkcji, R&D, Zapewnienia Jakości i Magazynem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera, Technologa lub Koordynatora w firmie produkcyjnej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, CAD oraz Corel

  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Managemen

  • Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, dokładność, sumienność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

Mile widziane

  • Znajomość norm: 9000, 9001, 14001, 18001

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej liderem w swojej branży

  • Dofinansowanie wypoczynku oraz ciekawy pakiet socjalny finansowany, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem

  • Przejrzysty system premiowania, dodatkowe benefity (karty Benefit, prywatna opieka medyczne LUXMED), Umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego,

  • Firmowy parking

  • Możliwość rozwoju oraz udziału w wielu ciekawych projektach w ramach zarówno działu, jak i całej firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

APATOR Powogaz S.A jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Najważniejsze zadaniem firmy to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Poznań, od 04.2022 Jaryszki k/Poznania