Oferta pracy

Inżynier Procesu

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

naszego klienta, międzynarodowej firmy będącej producentem z branży tworzyw sztucznych.

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem i usprawnieniami procesów produkcyjnych

  • Opracowywanie optymalizacji oraz modyfikacja procesów produkcyjnych

  • Analiza stanowisk pracy pod kątem zwiększenia efektywności i poprawy jakości procesów oraz obniżenia kosztów materiałów

  • Analiza procesu produkcji oraz procesów wspomagających pod kątem eliminacji błędów i strat

  • Aktywny udział w rozwoju procesów w fabryce

  • Diagnozowanie „wąskich gardeł”

  • Opracowywanie specyfikacji technicznej

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Otwartość na zmiany, komunikatywność, kreatywność

Mile widziane

  • Znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych

  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

  • Praktyczna znajomość metod Lean Manufacturing (5S, Kaizen itp.)

Pracodawca oferuje

  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

  • Realny wpływ na przebieg procesu produkcyjnego

  • Stabilne warunki zatrudnienia