Oferta pracy

Inżynier Procesu

Exide Technologies S.AO firmie

  • Gdyńska 31/33, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Exide Technologies S.A

Gdyńska 31/33

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych poprzez udział

  • w pracach grup roboczych FMEA, Lean Manufacturing i innych zespołach ds. rozwiązywania problemów,

  • normowanie czasu pracy,

  • opracowywanie analiz efektywności i zdolności procesów produkcji,

  • opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Technologia Chemiczna - Elektrochemia,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, minimum na poziomie B2,

  • znajomość MS Office – Excel w stopniu zaawansowanym,

  • zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów,

  • zdolność zbierania danych, analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • mile widziana znajomość zagadnień jakościowych związanych z IATF 16949:2016, VDA 6, PPAP, APQP, DFMEA i PFMEA, oraz narzędziami statystycznymi (metodologia 6 Sigma),

  • mile widziana znajomość Minitab.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej organizacji o znaczącej pozycji rynkowej,

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • specjalistyczne szkolenia,

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych kwalifikacji,

  • kartę Multisport Benefit dofinansowaną dla pracownika lub inne benefity w systemie kafeteryjnym,

  • premię świąteczną i wakacyjną,

  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci,

  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę,

  • preferencyjną ofertę ubezpieczenia medycznego

Jesteśmy wiodącym producentem źródeł zakumulowanej energii.

Działamy w sektorze automotive, naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości akumulatory samochodowe.

Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem, dla których liczy się sukces naszego klienta.

Przewiń do profilu firmy

Kandydat, któremu zaproponujemy pracę powinien być osobą zorientowaną na osiąganie celów, mającą własne pomysły i inicjatywę.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy