Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu

IBP Instalfittings Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i kontrola procesu produkcyjnego

  • Nadzorowaniu realizacji planów produkcyjnych (m.in. dokonywanie wymaganych zmian w procesie w celu umożliwiania realizacji tych planów )

  • Organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem

  • Przygotowanie i nadzór nad standardami operacyjnymi

  • Odpowiedzialność za osiąganie celów w zakresie: realizacji zleceń i wykonania planów produkcyjnych w określonym czasie, efektywności pracowników, dostarczania jak najwyższej jakości wyrobów

  • Działania mające na celu optymalizację oraz podniesienie wydajności produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

  • Stabilne zatrudnienie

  • Bogaty pakiet benefitów m.in. (prywatna opiekę medyczną, program lojalnościowy, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do karty MultiSport)