Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu Prasowania Elementów Kompozytowych

  • Modlniczka (pow. krakowski), Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    New Era Materials Sp. z o.o. jest firmą, która dzięki połączeniu sił ekspertów z zakresu chemii oraz wytwarzania materiałów kompozytowych zrewolucjonizowała produkcję kompozytów.

    Dzięki opatentowanym rozwiązaniom stworzyliśmy zupełnie nowe podejście do technologii polimerowych. Nasze zaawansowane materiały umożliwiają zastąpienie drogich prepregów, efektywniejszymi
    i łatwiejszymi w użytkowaniu duroplastycznymi płytami organicznymi.

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Modlniczka (pow. krakowski)

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych prasowania elementów kompozytowych
    • Wdrażanie nowych produktów do produkcji seryjnej
    • Modyfikacje i udoskonalanie procesu oraz produkowanych wyrobów kompozytowych
    • Udział w projektach rozwojowych firmy
    • Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla maszyn i narzędzi
    • Wsparcie inżynieryjne dla bieżącej produkcji wraz z rozwojem narzędzi produkcyjnych
    • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją (PFMEA, instrukcje pracy, BOM, Marszruta)
    • Kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi, zbieranie ofert oraz nadzór zleconych prac
    • Wdrażanie działań Lean Manufacturing

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze wytwarzania elementów kompozytowych
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość SPC, MSA, FMEA
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Samodzielności i odpowiedzialności w działaniu
    • Zaangażowanie, kreatywność, profesjonalizm, dobre umiejętności komunikacyjne, energiczne usposobienie

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat)
    • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy
    • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Dofinansowanie karty OK SYSTEM
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zgoda

    o    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez New Era Materials sp. z o.o. z siedzibą w Modlniczce,
    ul. Komandosów 1/7, 32-085 Modlniczka w celu realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

    o    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez New Era Materials sp. z o.o. z siedzibą w Modlniczce, ul. Komandosów 1/7, 32-085 Modlniczka, w celu realizacji wyłącznie aktualnego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

    Obowiązek informacyjny

    1. Administratorem Danych jest New Era Materials sp. z o.o. z siedzibą w Modlniczce, ul. Komandosów 1/7, 32-085 Modlniczka, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000440957, NIP 8522600335, REGON 321307000, o kapitale zakładowym 107.600,00 zł wpłaconym w całości.
    2. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom Administratora i podmiotom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
    3. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    4. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które:
      1. są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa lub
      2. świadczą na rzecz Administratora usługi wymagające uzyskania dostępu do danych lub
      3. są objęte zakresem powyższej zgody.
    5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy od dnia ich otrzymania.
    6. Ma Pan/Pani prawo do:
    a)     dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    b)     wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    c)      przenoszenia danych,
    d)     cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    e)     wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    1. W celu realizacji w/w praw należy wysłać maila na adres: [email protected]
    2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.
    3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.