Oferta pracy

Inżynier procesu / Process Engineer

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 62

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych;

  • Wprowadzanie zmian w produktach;

  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej;

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu;

  • Wprowadzanie usprawnień w procesie i na liniach produkcyjnych;

  • Współpraca z działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów;

  • Udział w implementacji nowych produktów i budowaniu linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej;

  • Znajomość zagadnień Lean Manufacturing;

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Znajomość systemów ERP;

  • Umiejętność korzystania i sporządzania dokumentacji technicznej.

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera procesu ma kontakt z najnowszymi produktami w firmie, decyduje o całym procesie produkcji, ustala parametry procesu, jego przebieg i nadzoruje wykonanie, tworzy i modyfikuje całe linie produkcyjne.

Prosimy o przesłanie CV.