Logo Pracuj.pl

Inżynier procesu / Process Engineer

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • Nadzór nad procesem i dokumentacją;
  • Udział w implementacji nowych produktów oraz budowaniu i reorganizacji istniejących linii montażowych / stanowisk produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Wiedza z zakresu inżynierii procesowej / inżynierii produkcji;
  • Znajomość zagadnień i narzędzi Lean Manufacturing;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżynierskim w obszarze produkcji.

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza z zakresu obróbki przewodów i kabli.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera procesu ma realny wpływ na kształtowanie procesów produkcyjnych, ich parametrów oraz przebiegu.

Jeżeli lubisz wyzwania, cenisz pracę w dynamicznym zespole, to ogłoszenie skierowane jest do Ciebie!

Inżynier procesu / Process Engineer, Szczecin