Oferta pracy

Inżynier Procesu (Process Lead)

INTERSNACK POLAND

  • Niedźwiedź 64, Słomniki
    Słomniki, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Niedźwiedź 64

Słomniki

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych pochodzących z procesów potrzebnych do identyfikacji miejsc wymagających optymalizacji

  • Ustalanie i realizacja planu wdrożenia usprawnień procesowych zgodnie z listą priorytetów

  • Zapewnienie przestrzegania technologii produkcji w celu utrzymania standardu jakości produktów

  • Proponowanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy, poprawy jakości produkowanego asortymentu, intensyfikacji produkcji oraz optymalizacji zużycia materiałów

  • Walidacja istniejących oraz przyszłych procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Inżynieria Produkcji, Inżynieria Procesu, Technologia)

  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość specyfiki eksploatacji maszyn i urządzeń linii technologicznej oraz przepisów BHP

  • Nastawienie na współpracę i orientacja na cele

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B.

Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy