Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu (produkcja)

POLARGOS Sp. z o.o.

  • Oziemkówka (pow. garwoliński)

    Oziemkówka (pow. garwoliński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie bieżących problemów procesowych

  • Programowanie maszyn CNC: giętarek CNC, robotów spawalniczych, lasera

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym, jakościowym i wydajnościowym

  • Udział i nadzór nad wdrożeniami nowych wyrobów, technologii na produkcję

  • Projektowanie technologii nowych produktów w systemie ERP

  • Tworzenie instrukcji procesowych i prowadzenie szkoleń

  • Nadzór nad dokumentacją procesową oraz testami i próbami technologicznymi

  • Prowadzenie projektów, wprowadzanie innowacji technologicznych

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w biurze przy naszym zakładzie produkcyjnym (okolice Garwolina)

  • Wykształcenie techniczne

  • Biegła znajomość programu MS Excel

  • Mile widziana znajomość procesów spawania, zaginania, malowania proszkowego, wycinania laserowego, lub programowania urządzeń zrobotyzowanych

  • Mile widziana znajomość programu AUTOCAD LT i SolidWorks

To oferujemy

  • Pierwszą umowę o pracę już na maksymalny czas określony,

  • Solidną podstawę wynagrodzenia plus możliwości premiowe,

  • Prywatną opiekę zdrowotną (pakiety medyczne)

  • Szkolenia przygotowujące do pracy,

  • Podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • Motywacyjne programy pracownicze,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Nowe wyzwania w ciekawym zespole ludzi,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

POLARGOS jest polskim producentem ogrodzeń dostarczanych do marketów budowlanych (Do It Yourself) w wielu krajach Europy. Odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów nieustannie szukamy innowacyjnych rozwiązań i wytyczamy nowe kierunki w rozwoju systemów ogrodzeniowych.

Nasza siła tkwi w ludziach. Jesteśmy grupą pasjonatów, ale przede wszystkim zespołem specjalistów i ekspertów, którzy przekładają swoją energię na tworzenie niesamowitych produktów. Każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój POLARGOS. Dołączysz do nas?

Przewiń do profilu firmy