inżynier procesu / produkcji

  • Białystok, Łomża, Augustów, , podlaskie
  • Specjalista
  • 22.05.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 21.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Prężnie rozwijający się lider na rynku przemysłu chemicznego rozbudowuje swoje struktury. Pracuj w firmie z ponad siedemdziesięcioletnią tradycją!

    Nr ref.: /346/04/2019/AZ/40702
    Białystok, Łomża, Augustów,
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość współtworzenia nowej inwestycji od zera
    • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
    • lekcje języka angielskiego
    • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
    zadania
    • kontrola, modyfikowanie i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego
    • wdrażanie i uruchamianie nowych procesów
    • nadzorowanie uruchamiania maszyn produkcyjnych
    • kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja)
    • tworzenie i aktualizacja PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu
    • wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych
    • kontakt z klientami w ramach wykonywanych obowiązków Inżyniera Procesu
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, inżynieria chemiczna/materiałowa, mechanika, elektryka lub pokrewne)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • doświadczenie z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu
    • wiedza na temat procesów i narzędzi optymalizacji produkcji
    • analityczny umysł i umiejętność rozwiązywania problemów
    • znajomość pakietu MS Office

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47