Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu produkcji

JAC PRODUCTS POLAND sp. z o.o.

8 5009 500 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Alberta Einsteina 48

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrożenie procesu zgodnego z wymaganiami Klientów, założeniami jakościowymi, standardami w zakresie wydajności, ilości złomu, przestojów napraw i przezbrojeń.

  • Zapewnienie, że wszystkie procesy produkcyjne są zgodne z PFMEA i planami kontroli zatwierdzonymi w PPAP

  • Wspieranie nowych uruchomień poprzez terminowe wykonywanie przydzielonych w ramach uruchomienia zadań – m. In. Proces flow, PFMEA, plan wyposażenia, czasów cyklu, instrukcji pracy, plan urządzeń i wyposażenia

  • Współpraca z Launch Managerem w celu opracowania i zbudowania osprzętu montażowego, pomocy montażowych lub innych sprzętów niezbędnych do rozwoju BU

  • Wsparcie rozwoju opakowań oraz zapewnienie, że instrukcje pakowania się dokładne i poprawne

  • Zapewnienie, że poszczególne komórki robocze są odpowiednio skonfigurowane, zawierają wymagany sprzęt oraz są wyposażone w odpowiednie informacje i instrukcje umożliwiające operatorom produkuję zgodnie ze standardami.

  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji pracy dotyczących poszczególnych procesów.

  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów jakościowych poprzez użycie narzędzi takich jak 8D, 5WHY, diagramy Fishbone, DOE itp. w celu identyfikacji pierwotnej przyczyny i wdrożenia działań naprawczych.

  • Prowadzenie i wspieranie działań zwiększających produktywność, redukujących koszty w zakresie ilości złomu, redukcji przestojów i czasu przezbrojeń, poprawy wydajności i usprawnień napraw

  • Wdrażanie koncepcji Lean Management w przypisanych komórkach roboczych i angażowanie operatorów i pozostałego personelu w ramach komórki w ich ulepszanie.

  • Wprowadzanie zmian inżynieryjnych dla przypisanych komórek produkcyjnych, wraz z odpowiednią dokumentacją oraz przekazanie informacji do Działu Jakości na potrzeby prezentacji Klientowi.

  • Przestrzeganie wszystkich procedur IATF 16949 oraz ISO 14001 i instrukcji pracy związanych z opisem stanowiska Współpraca z innymi działami oraz udział w projektach międzywydziałowych, przy których realizacji niezbędne są kompetencje oraz kwalifikacje Pracownika.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji/mechanika/automatyka),

  • znajomość przepisów BHP.

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • znajomość zagadnień z elektrotechniki, elektroniki oraz konstrukcji maszyn, związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych

  • znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacja i planowaniem produkcji

  • umiejętność zarządzania zasobami produkcyjnymi, a także cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego oraz metod statystycznych

  • umiejętność korzystania ze specjalistycznych programów komputerowych

  • znajomość metod symulacyjnych i analitycznych

  • umiejętność doboru odpowiednich technik oraz urządzeń do zadań projektowych

  • umiejętność projektowania i przeprowadzania prostych badań

  • znajomość zagadnień z obszaru zarządzania

  • umiejętność przygotowywania specjalistycznej dokumentacji

  • zdolność do podejmowania zdecydowanych działań, otwartością na nowe rozwiązania,

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • premie z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę

  • pracę w międzynarodowym zespole

  • elastyczny czas pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma JAC prowadzi działalność w zakresie produkcji komponentów samochodowych i jest jedną z wiodących firm w swojej branży. Nasze produkty są dostarczane do firm będących wiodącymi producentami samochodów na świecie.