Inżynier Procesu Produkcji

ABB POWER GRIDS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

ABB POWER GRIDS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aleksandrowska 67/93

Łódź

Do łódzkiego Zakładu Elementów Izolacyjnych poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera Procesu Produkcji. Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadał za proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach oraz analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji.

Inżynier Procesu ProdukcjiNumer ref.: PL72835856

Zadania:

  • Kontrola, modyfikowanie i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego z uwzględnieniem aspektu kosztowego, bhp jakościowego.
  • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów, narzędzi oraz nadzorowanie uruchamiania maszyn produkcyjnych.
  • Monitorowanie i raportowanie wyników i wskaźników produkcyjnych.
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia terminowej produkcji i sprawności technicznej maszyn.
  • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.
  • Egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur dotyczących ochrony środowiska i jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji technicznych, harmonogramów prac i czytania rysunków technicznych;
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych przy wykorzystaniu narządzi jakościowych i lean (5s, Kaizen, problem solving, TPM).
  • Nastawienie na realizację celów i analitycznego rozwiazywania problemów.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.
  • Dobra organizacji pracy własnej, samodzielność, odpowiedzialność oraz terminowość.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności oraz inne benefity finansowe takie jak premia roczna czy program zakupu akcji firmy
  • Miłą atmosferę pracy

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Multikafeteria

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy