Ta oferta pracy jest nieaktualna od 616 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu Produkcji

  • Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • Specjalista
  • 13.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    New Era Materials Sp. z o.o. jest firmą, która zrewolucjonizowała niskobudżetową produkcję kompozytów. Dzięki flagowym produktom A.S.SET Powder i A.S.SET Sheet stworzyła zupełnie nowe podejście do technologii polimerowych, wysoko zaawansowanych materiałów, opartych głównie na tworzywach duroplastycznych.
    Miejsce pracy: Modlniczka (pow. krakowski)

    ZADANIA:

    • Transfer technologii ze skali laboratoryjnej do skali przemysłowej.
    • Optymalizacja procesu produkcyjnego w konsultacji z działem produkcji.
    • Opracowywanie i weryfikacja budżetu nowego produktu.
    • Dobór maszyn pozwalający na seryjne wytwarzanie produktów rodziny A.S.SET (proszkowe i ciekłe żywice epoksydowe i duroplastyczne płyty organiczne).
    • Udział w tworzeniu oraz nadzór nad dokumentacją (przetargową, maszynową, wdrożeniową, certyfikacyjną).
    • Współpraca z działami wewnętrznymi przy tworzeniu nowych produktów z rodziny A.S.SET.

    WYMAGANIA:

    • Wyższe wykształcenie techniczne/ chemiczne.
    • Minimum 5 lat doświadczenia w produkcji chemicznej.
    • Umiejętność projektowania, nadzorowania i weryfikacji procesów technologicznych (branża polimerów mile widziana).
    • Wiedza z zakresu technologii polimerów i budowy maszyn.
    • Praktyczna znajomość oprogramowania inżynierskiego (AutoCad/ SolidWorks/ Catia).
    • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację zawodową (drugi język obcy mile widziany).
    • Elastyczność komunikacyjna, asertywność, energiczność, proaktywność.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w zespole wprowadzającym na rynek nowy produkt.
    • Szansę na tworzenie oraz wdrażanie własnych pomysłów.
    • Możliwość rozwoju w ramach organizacji.
    • Rozwojową, kreatywną i samodzielną pracę w nowej, innowacyjnej firmie.
    • Narzędzia pracy.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • System premiowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych osobowych dla potrzeb  niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych
    (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest New Era Materials Sp. z o.o. siedzibą w Modlniczce (32-058) przy ul. Komandosów 1/7.  Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.