Oferta pracy

Inżynier Procesu Produkcji

EC Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Podłęże 659, 32-003, Polska
    Podłęże (pow. wielicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

EC Engineering Sp. z o.o.

Podłęże 659

Podłęże (pow. wielicki)

EC Engineering jest jednym z najlepiej rozwijających się biur projektowych w Europie działających w przemyśle kolejowym i lotniczym. Projektujemy oraz realizujemy kompletne pojazdy kolejowe dla klientów europejskich oraz azjatyckich jak również dostarczamy kompletne linie produkcyjne dla przemysłu kolejowego oraz przyrządy dla branży lotniczej.

Od wielu lat jesteśmy uznanym producentem komponentów kolejowych m.in. pantografów, toalet próżniowych, wind dla osób niepełnosprawnych i szeregu innych. Produkcja odbywa się w naszych dwóch zakładach produkcyjnych w Podłężu i Mielcu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Podłęże (pow. wielicki)

Wymagania:

  • Tytuł inżyniera (zarządzanie i inżynieria produkcji, automatyka i robotyka, mechanika lub pokrewne)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość programu MS Excel (formuły, tabele przestawne, wykresy przestawne, itp.)
  • Znajomość programów typu AutoCad, Catia, SolidWorks, itd
  • Zainteresowanie metodologią Lean Manufacturing, usprawnianiem procesów produkcyjnych oraz ciągłym doskonaleniem w zakładzie produkcyjnym poparte doświadczeniem w tych obszarach
  • Komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego (usprawnianie, dokumentacja, analiza przestojów i podejmowanie działań w celu ich eliminowania)
  • Nadzór nad layoutem zakładu, proponowanie zmian i usprawnień w tym obszarze
  • Specyfikowanie i wycena oprzyrządowania około produkcyjnego
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu rozwiązań z zakresu Lean Manufacturing

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie, która jest liderem w branży
  • Dużą samodzielność oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Miłą atmosferę w pracy

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj w tytule wpisując nazwę stanowiska, na które składa się aplikację.

Nadesłanych ofert nie zwracamy, jednocześnie uprzejmie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy