Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier procesu produkcji

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy będącej producentem komponentów do farm wiatrowych, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

    Inżynier procesu produkcji - praca dla absolwentów
    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • dbanie o prawidłowość dokumentacji technicznej danego procesu
    • aktualizowanie layout produkcji
    • współpraca z kadrą zarządzającą w zakresie nowych projektów
    • analizowanie i interpretowanie danych otrzymanych od klienta; dbanie o zgodność danych ze specyfikacją produktu
    • przeprowadzanie kontroli i sporządzanie raportów z przeprowadzonych testów
    • praca zgodna z normami ISO 9001 i ISO 14001

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego inżynierskiego
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • chęci poszerzania i wykorzystywania w praktyce wiedzy zdobytej podczas studiów
    • sumienności z zaangażowania w wypełnianie powierzonych obowiązków

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w międzynarodowej firmie mającej ugruntowaną pozycję na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym (do ustalenia na rozmowie z pracodawcą)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    lub bezpośrednio na adres: a.slowinska@agencja-headhunters.eu

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).