Inżynier procesu produkcji

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy będącej producentem komponentów do farm wiatrowych, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Inżynier procesu produkcji - praca dla absolwentów
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • dbanie o prawidłowość dokumentacji technicznej danego procesu
  • aktualizowanie layout produkcji
  • współpraca z kadrą zarządzającą w zakresie nowych projektów
  • analizowanie i interpretowanie danych otrzymanych od klienta; dbanie o zgodność danych ze specyfikacją produktu
  • przeprowadzanie kontroli i sporządzanie raportów z przeprowadzonych testów
  • praca zgodna z normami ISO 9001 i ISO 14001

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego inżynierskiego
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • chęci poszerzania i wykorzystywania w praktyce wiedzy zdobytej podczas studiów
  • sumienności z zaangażowania w wypełnianie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie mającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym (do ustalenia na rozmowie z pracodawcą)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

lub bezpośrednio na adres: a.slowinska@agencja-headhunters.eu

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się