Inżynier procesu produkcji

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych pod kątem optymalizacji procesu produkcyjnego

  • Identyfikowanie strat w procesach produkcyjnych

  • Wdrażanie narzędzi optymalizacyjnych

  • Realizacja założonych wskaźników redukcji kosztów

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń w fabryce

  • Udział w wyborze i instalacjach nowych maszyn i urządzeń

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość procesów produkcyjnych i systemów optymalizacji produkcji

  • Umiejętność planowania, zbierania danych, analizy wyników i formułowania wniosków oraz ich zapisu w formie dokumentacji procesowej

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Analityczne myślenie, komunikatywność, zaangażowanie

  • Miejsce pracy: Police

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie obiadów, pakiet medyczny, ubezpieczenie

  • Szeroki pakiet szkoleń (językowe, komputerowe, miękkie)

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy