Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu Produkcji

WagranO firmie

Wagran

Spalska 103/105

Tomaszów Mazowiecki

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja i wyznaczanie obszarów oraz wprowadzanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem i usprawnieniami procesów produkcyjnych,
  • analiza stanowisk pracy pod kątem zwiększenia efektywności i poprawy jakości procesów oraz obniżenia kosztów materiałów,
  • analiza procesu produkcji oraz procesów wspomagających pod kątem eliminacji błędów i strat,
  • kontrola nad wprowadzonymi zmianami,
  • proponowanie nowych rozwiązać technicznych – z inicjatywy własnej i zgłaszanych przez pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe politechniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość metod Lean Manufacturing,
  • znajomość pakietu MS Office (głównie Excel).
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,
  • zaangażowanie oraz dynamizm w działaniu,
  • otwartość na zmiany, kreatywność, komunikatywność oraz zdolność myślenia analitycznego,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • elastyczną godzinę rozpoczęcia pracy
  • dodatkowe premie i świadczenia pozapłacowe
  • partycypację w kosztach dojazdu dla osób spoza powiatu
  • wsparcie w procesie adaptacji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy największym w kraju, renomowanym producentem zlewozmywaków z kompozytów granitowych, umywalek, brodzików i metalowych akcesoriów kuchennych i łazienkowych. Istniejemy na rynku od ponad 12 lat. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i zaangażowanej kadrze nasze produkty można znaleźć w największych sieciach sklepów budowlano-remontowych na całym świecie.

Inwestycje w nowoczesne technologie zwiększają nasze możliwości produkcyjne – rozbudowujemy park maszynowy we współpracy z renomowanymi dostawcami. Oprócz maszyn odlewniczych posiadamy miedzy innymi maszyny CNC, a także najnowocześniejsze w Europie roboty spawalnicze.

Inżynier Procesu Produkcji, Spalska 103/105, Tomaszów Mazowiecki