Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu Produkcji

WagranO firmie

Wagran

Spalska 103/105

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja i wyznaczanie obszarów oraz wprowadzanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem i usprawnieniami procesów produkcyjnych,

  • analiza stanowisk pracy pod kątem zwiększenia efektywności i poprawy jakości procesów oraz obniżenia kosztów materiałów,

  • analiza procesu produkcji oraz procesów wspomagających pod kątem eliminacji błędów i strat,

  • kontrola nad wprowadzonymi zmianami,

  • proponowanie nowych rozwiązać technicznych – z inicjatywy własnej i zgłaszanych przez pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe politechniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość metod Lean Manufacturing,

  • znajomość pakietu MS Office (głównie Excel).

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,

  • zaangażowanie oraz dynamizm w działaniu,

  • otwartość na zmiany, kreatywność, komunikatywność oraz zdolność myślenia analitycznego,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • elastyczną godzinę rozpoczęcia pracy

  • dodatkowe premie i świadczenia pozapłacowe

  • partycypację w kosztach dojazdu dla osób spoza powiatu

  • wsparcie w procesie adaptacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Wagran

Jesteśmy największym w kraju, renomowanym producentem zlewozmywaków z kompozytów granitowych, umywalek, brodzików i metalowych akcesoriów kuchennych i łazienkowych. Istniejemy na rynku od ponad 12 lat. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i zaangażowanej kadrze nasze produkty można znaleźć w największych sieciach sklepów budowlano-remontowych na całym świecie.

Inwestycje w nowoczesne technologie zwiększają nasze możliwości produkcyjne – rozbudowujemy park maszynowy we współpracy z renomowanymi dostawcami. Oprócz maszyn odlewniczych posiadamy miedzy innymi maszyny CNC, a także najnowocześniejsze w Europie roboty spawalnicze.

Przewiń do profilu firmy