Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu Produkcji / Trener Szkoleń Technicznych

PAUL HARTMANN MANUFACTURING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Miejscem pracy jest fabryka powstająca w miejscowości Libidza w powiecie kłobuckim koło Częstochowy

  • Jako inżynier produkcji (m/f/d) będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie, utrzymywanie i ciągłą optymalizację procesów produkcyjnych

  • Będziesz wspierać operatorów w opracowaniu odpowiednich ustawień parametrów dla bardzo różnorodnych procesów, od topienia maści po szybką produkcję opatrunków na rany

  • Przygotujesz nasze maszyny i procesy do kwalifikacji, opracujesz i zadbasz o utrzymanie dokumentacji produkcyjnej oraz oceny ryzyka

  • Będziesz łącznikiem pomiędzy działem R&D, Group Technology Services i produkcją, przy prowadzeniu projektów i wprowadzaniu zmian

  • Ważnym obszarem odpowiedzialności będzie analiza odchyleń w procesie produkcyjnym, będziesz określać odpowiednie rozwiązania i środki oraz wdrażać je wraz z interdyscyplinarnym zespołem

  • Opierając się na głębokim zrozumieniu naszych procesów, zapewnisz wsparcie operatorom poprzez przygotowanie instrukcji technicznych

  • Zaprojektujesz, opracujesz i usprawnisz koncepcje szkoleniowe dla pracowników operacyjnych oraz zapewnisz sesje onboardingowe dla nowych pracowników (we współpracy z działem HR)

  • Będziesz odpowiedzialny za pełny cykl szkoleniowy pracowników produkcji (ocena potrzeb, planowanie, rozwój, koordynacja, monitoring i ocena szkoleń).

  • Jako koordynator i trener szkoleń technicznych będziesz budował kluczową wiedzę swoich współpracowników

Nasze wymagania

  • Studia magisterskie w zakresie inżynierii mechanicznej, inżynierii procesowej, elektrotechniki lub odpowiednie techniczne wykształcenie zawodowe z odpowiednim doświadczeniem zawodowym

  • Ustrukturyzowany sposób pracy oraz umiejętność stosowania takich metod jak FMEA, DoE i SPC

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów w zakresie wyrobu medycznego lub dowolnego środowiska GMP będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie pracy zespołowej i komunikacji na różnych poziomach, od pracowników produkcji po kadrę kierowniczą średniego szczebla, umożliwiające prowadzenie projektów operacyjnych

  • Doświadczenie w zarządzaniu całym cyklem szkoleniowym (ocena potrzeb, planowanie, rozwój, koordynacja, monitorowanie i ocena), doświadczenie jako Koordynator Szkoleń, Trener, Facylitator Szkoleń lub w podobnej roli w technicznym środowisku pracy będzie dodatkowym atutem

  • Biegłe posługiwanie się językiem polskim i niemieckim, zarówno w mowie jak i w piśmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

The HARTMANN GROUP is one of Europe’s leading providers of professional medical and healthcare products and support services. In a world where health is becoming an increasingly important matter and is managed more professionally, we offer our customers simple and effective solutions for the benefit of the patients. We have decided to strengthen our presence on the Polish market and build a factory in Poland that will produce our most modern and technologically advanced products. We invite people interested in working in the klobucki poviat, in the town of Libidza for the cooperation.

GRUPA HARTMANN jest jednym z wiodących europejskich dostawców profesjonalnych produktów medycznych i opieki zdrowotnej oraz usług wsparcia zdrowia. W świecie, w którym zdrowie staje się coraz ważniejszą sprawą i jest zarządzane coraz bardziej profesjonalnie, oferujemy naszym klientom proste i skuteczne rozwiązania medyczne z korzyścią dla pacjentów. Postanowiliśmy wzmocnić naszą obecność na polskim rynku i zbudować w Polsce fabrykę, która będzie wytwarzać nasze najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty. Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane pracą w powiecie kłobuckim, w miejscowości Libidza.

Przewiń do profilu firmy