Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (dalej w treści niniejszego pisma również „dane”) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego u Administratora danych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: 1. Administratorem danych osobowych jest Zehnder Group Bolesławiec sp. z o.o., ul. Modłowa 5, 59-700 Bolesławiec, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000075844, (NIP: 6121437650, REGON: 230396149), telefon +48 75 734 0211, email: [email protected] 2. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w tym na podstawie artykułu 6 ust. 1 pkt „a”. 3. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Brak podania danych osobowych spowoduje, że proces rekrutacyjny, wobec osoby, której dane dotyczą, nie będzie przeprowadzony. Dane osobowe są przechowywane w bazie danych Administratora danych i mogą być wykorzystane do przeprowadzanie procesu rekrutacyjnego w przyszłości. 4. Dane osobowe kandydatów są przechowywane przez okres przeprowadzania procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu są przechowywane w bazie danych kandydatów przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. 5. Dane będą udostępniane wyłącznie osobom upoważnionym przez Administratora danych osobowych do przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji. 6. Przysługuje mi wobec Administratora danych osobowych, na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, prawo dostępu do moich danych osobowych, żądania ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych; 7. Przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. Dane osobowe mogą zostać przekazane do spółek wchodzących w skład grupy Zehnder, z siedzibą w Szwajcarii (decyzją z dnia 26 lipca 2000 r. Komisja Europejska stwierdziła, że Szwajcaria zapewnia właściwy poziom ochrony danych osobowych przekazywanych z Unii Europejskiej). W pozostałym zakresie dane osobowe nie będą przekazane do Państwa trzeciego w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. 9. Dane osobowe nie będą przetwarzane do celów marketingu bezpośredniego. 10. Nie będzie stosowane podejmowanie decyzji oparte wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

Inżynier procesu produkcji

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.O firmie

7 0008 500 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, wdrażanie oraz optymalizacja procesów produkcji grzejników

  • Zarządzanie dokumentacją technologiczną

  • Szkolenia operatorów

  • Ścisła współpraca z menedżerem linii produkcyjnej

  • Wdrażanie działań zapobiegawczych i korygujących.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym

  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem

  • Znajomość procesów spajania(spawanie, zgrzewanie, lutowanie)

  • Zdolność do samodzielnego i innowacyjnego działania.

  • Znajomość narzędzi wspierających procesy produkcyjne

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość zagadnień związanych z systemami Kaizen oraz Lean Manufacturing

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Wynagrodzenia „fair” oparte o badania rynkowe.

  • Rozwój zawodowy w grupie inżynierów.

  • Pakiet relokacyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rozwoju kompetencji zawodowych

Fabryka grzejników łazienkowych - działająca w ramach szwajcarskiego koncernu Zehnder Group, wiodącego producenta systemów grzewczych, wentylacyjnych i urządzeń do filtracji powietrza - ogłasza nabór na następujące stanowisko: Inżynier procesu produkcji.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje