Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu Produkcyjnego / Analityk Procesu (M/f)

  • Dolnośląskie, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Inżynier Procesu Produkcyjnego / Analityk Procesu (M/F)

    Dolnośląskie 29434/001

    Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko : Inżynier/ Technolog Procesu.

    Poszukuję osoby, która ma doświadczenie w definiowaniu i ciągłym doskonaleniu procesu pod względem efektywności, kosztów i jakości.Szukamy eksperta który jest nastawiony na realizację celów biznesowych.

    Osoba na tym stanowisku będzie brała udział w projektach mających na celu zwiększenie wydajności procesów i maszyn. Idealny kandydat będzie profesjonalistą w swoim fachu a z drugiej strony cechuje się pasją w działaniu zawodowym.

    W zamian możemy zapewnić naprawdę atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku. Kandydatów spoza regionu Dolnego Śląska wesprzemy w procesie relokacji.

    Informacje o kliencie

    Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna, wykonująca projekty dla branży Automotive, pracująca dla najbardziej renomowanych klientów, oferująca:

    • Duże możliwości wdrażania zmian i usprawnień, raportowanie bezpośrednio do Plant Managera,
    • Udział we wdrażaniu metodologii LEAN oraz nowych pomysłów optymalizacyjnych,
    • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia.

    Opis stanowiska

      • wiedza w zakresie statystycznego sterowania procesami i statystycznej analizy danych
      • definiowanie i ciągłe doskonalenie procesu pod względem efektywności, kosztów i jakości
      • prowadzenie projektów związanych z rozwojem istniejących oraz nowych wyrobów przetwórstwo gumy
      • określanie metod technologicznych i cykli produkcyjnych oraz ich stałe ulepszanie i aktualizowanie w celu zapewnienia osiągnięcia wymaganego poziomu jakości i kosztów wyrobów
      • podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesów produkcji,
      • definiowanie wymagań dotyczących zamawianych maszyn i urządzeńodbiory zamawianych maszyn, narzędzi i urządzeń od dostawców i wdrażanie ich do produkcji seryjnej
      • nadzorowanie wdrożenia nowych linii technologicznych i/lub modyfikacja już istniejących
      • opracowanie i wdrażanie nowych technologii
      • prowadzenie bieżącego nadzoru i kontroli przebiegu procesów technologicznych

      Profil kandydata

      • Wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne - preferowany kierunek Technologia Przetwarzania Materiałów, Technologia Chemiczna, Technologia Tworzyw Sztucznych
      • Min. 3- letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku
      • Znajomość procesu wytłaczania/ekstruzji gumy - będzie dodatkowym atutem
      • Dobra organizacja pracy, która będzie niezbędna w równoległej pracy nad wieloma projektami
      • Doskonała obsługa komputera w zakresie MS Office (Excel)

      Oferujemy

      • Satysfakcjonująca, pełni wyzwań praca w firmie będącej liderem w swojej branży
      • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
      • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

      About Michael Page

      Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

      Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

      Find out more about Michael Page