Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu Produkcyjnego

  • Buk, Niepruszewo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Kreis Pack to producent opakowań jednorazowych, który rozpoczął swoją działalność już w 1992 roku. Od 2015 roku firma weszła w skład francuskiej Grupy Guillin. Główna siedziba w Polsce zlokalizowana jest w Niepruszewie. Od lat Kreis Pack buduje swoją pozycję na rynku międzynarodowym producentów opakowań i sztućców jednorazowych.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU PRODUKCYJNEGO
Miejsce pracy: Buk (okolice), Poznań (okolice), Niepruszewo (pow. poznański)

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie wskaźników produkcji w celu usprawnienia procesów produkcyjnych oraz minimalizacja strat w produkcji,
  • usprawnienie istniejących procesów z uwzględnieniem Lean Manufacturing, ergonomii pracy, jakości produktu i optymalizacji zużycia materiałów,
  • zarządzanie procesem ciągłego doskonalenia, poszukiwanie możliwości i koordynacja działań usprawniających,
  • tworzenie dokumentacji procesowej, analiz.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • znajomość podstaw metodologii Lean ( 5S, TPM, SMED, KAIZEN),
  • znajomość procesów produkcyjnych i ich optymalizacja,
  • bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excel,
  • inicjatywa, kreatywność, samodzielność, asertywność,
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach,
  • zapewniamy system szkoleń i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych,
  • opiekę medyczną,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole,
  • praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Brzmi interesująco? Jeżeli odpowiada Ci ta oferta kliknij w przycisk Aplikuj. Zastrzegamy sobie prawo,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kreis Pack sp. z o.o. zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm)”. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”