Inżynier Procesu Produkcyjnego

Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.

  • Jaworzyńska 291A, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Jaworzyńska 291A

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie, nadzór i doskonalenie procesów produkcyjnych

  • Opracowywanie i zarządzanie dokumentacja technologiczną, przygotowywanie obliczeń, zestawień materiałowych, opisów procesów

  • Optymalizacja zdolności produkcyjnych linii

  • Wdrażanie usprawnień procesów produkcyjnych

  • Prowadzenie procesów zgodnie z założeniami Firmy

  • Projektowanie planów zagospodarowania powierzchni produkcyjnej

  • Zapewnienie jakości oraz bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

  • Rozwój metod kontroli procesu

  • Przestrzeganie zasad i polityki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz polityki zarządzania środowiskiem i jakością oraz wartości Toyota Boshoku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Podstawowa wiedza w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku

  • Znajomość PFMEA

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Umiejętność programowania sterowników PLC

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat, bezpośrednio z firmą Toyota Boshoku Legnica

  • Czyste i przyjazne warunki pracy

  • Nagroda roczna

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie do obiadów

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń z funduszu socjalnego

  • Program Toyota Family – preferencyjny leasing i zakup samochodów Toyota dla Pracowników

  • Program Rekomendacji Pracowników

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w doświadczonym zespole współpracowników, ekspertów w dziedzinie

Dołącz do Toyota Boshoku Legnica i przekonaj się, że warto z nami budować firmę i swoją zawodową przyszłość.

Doceniamy naszych pracowników, ponieważ to ich wysiłek składa się na sukces całego przedsiębiorstwa.

Toyota Boshoku Legnica to zaufana firma odpowiedzialna społecznie, która wyprzedza czasy i trendy otwierając przyszłość dzięki wspólnym wysiłkom.

Przewiń do profilu firmy