Logo Pracuj.pl

Inżynier procesu produkcyjnego

SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.O firmie

  • Leszno, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SCHRADE KABELTECHNIK Sp. z o.o.

Budowlanych 15

Leszno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i optymalizacja przebiegu procesu produkcyjnego
  • wsparcie przy zarządzaniu całością procesów produkcyjnych
  • wdrażanie i nadzór nad procesami produkcyjnymi
  • zarządzanie dokumentacją produkcyjną
  • kooperacja z innymi zakładami Grupy w celu transferu najlepszych metod i praktyk

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość narzędzi optymalizacyjnych
  • zaangażowanie/terminowość
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku 6:00-14:00
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach za granicą
  • odpowiedzialne i ambitne stanowisko
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Firma SCHRADE KABELTECHNIK to nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne, specjalizujące się w konfekcji wiązek elektrycznych

Inżynier procesu produkcyjnego, Budowlanych 15, Leszno