Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu/ Project Leader

  • Wyszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Wyszkowie. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Procesu/ a Procesu/ Project Leader’a. Zachęcamy do aplikowania również kandydatów gotowych do relokacji (można liczyć na wsparcie przy relokacji)

    Miejsce pracy: Wyszków
    3074/14/PP
    Opis stanowiska:
    • planowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych (rozwiązywanie bieżących problemów, wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych),
    • opracowywanie oraz wdrażanie zmian technologicznych zgodnie z wymaganiami,
    • nadzorowanie inwestycji (weryfikowanie warunków technicznych, parametrów, kontrolowanie budowy maszyn, wydatki, terminowość),
    • prowadzenie dokumentacji technologicznej,
    • testowanie komponentów, współpraca z innymi działami firmy.
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
    • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
    • dobra znajomość j. angielskiego,
    • umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • umiejętność zarządzania projektem,
    • umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne,
    • samodzielność, systematyczność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu.
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
    • dodatek relokacyjny,
    • pakiet socjalny,
    • szkolenia,
    • możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 729.

    Horyzont Doradztwo Personalne
    ul. Zwycięstwa 16/18/16
    44-100 Gliwice
    tel 032 775 57 12
    www.horyzont.pl