Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu - Projektant

GP STRATEGIES POLAND SP. Z O. O.

Strzegomska 138

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie procesowe instalacji produkcyjnych w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym

  • Opracowanie dokumentacji procesowej obejmującej m.in. schematy procesowe, schematy P&ID, schematy blokowe i przepływowe

  • Opracowanie schematów przygotowania i zasilania mediów procesowych takich jak woda grzewcza, woda chłodnicza, para i kondensat, sprężone powietrze

  • Integracja mechaniczna i procesowa urządzeń produkcyjnych

  • Modelowanie 3d instalacji produkcyjnych w AutoCAD

  • Definiowanie funkcjonowania nowoprojektowanych instalacji produkcyjnych

  • Prowadzenie dyskusji inżynierskich w celu opracownia i zdefiniowania wymagań użytkownika

  • Specyfikacja i dobór komponentów procesowych typu zawory, pompy, aparatura kontrolno-pomiarowa itp.

  • Specyfikacja głównych urządzeń produkcyjnych takich jak zbiorniki, mieszalniki, wymienniki ciepła itp.

  • Koordynacja z branżami architektoniczną, budowlaną, instalacji budynkowych, elektryczną i sterowania

  • Koordynacja procesowa z wymaganiami formalno-prawnymi obejmującymi m.in. dyrektywy ATEX i CE, UDT, GMP itp.

  • Udział w dyskusjach technicznych i spotkaniach z klientami i kontrahentami biorącymi udział w projekcie

  • Nadzór i zarządzanie realizacją projektu na fabrykach klienta

  • Zarządzanie uruchomieniami i próbami produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość AutoCada w 2d i 3d

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Prawo jazdy

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna, energetyka, mechatronika, mechanika lub pokrewne

To oferujemy

  • Możliwość pracy w wielobranżowym zespole inżynierskim przy ciekawych projektach przemysłowych, zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego przy realizacji złożonych obiektów przemysłowych

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z myślą o długoterminowej współpracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • Pracę w zespole posiadającym dużą wiedzę i doświadczenie projektowe

  • Elastyczny czas pracy

  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • dostęp do platformy LinkedIn Learning

GP Strategies Poland (działająca pod marką LORIEN Engineering Solutions) jest profesjonalną firmą świadczącą usługi w zakresie projektowania oraz zarządzania inwestycjami przemysłowymi i jest oddziałem amerykańskiej korporacji GP Strategies Corporation.

Lorien posiada ponad 30 lat bogatego doświadczenia w realizacji usług projektowych i zarządzania projektami dla międzynarodowych firm w wielu gałęziach przemysłu.

W naszym biurze we Wrocławiu dysponujemy wielobranżowym zespołem specjalistów i inżynierów procesu, architektów, konstruktorów, projektantów mediów procesowych i instalacji obiektowych, doświadczonych w projektowaniu i zarządzaniu inwestycjami przemysłowymi.

Przewiń do profilu firmy