Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o.

  • Nyska 17A, Prudnik
    Prudnik, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nyska 17A

Prudnik

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność oraz nadzór nad procesem technologicznym – wulkanizacja, wtrysk, cięcie

  • wsparcie w realizacji szkoleń • optymalizacja procesów produkcyjnych

  • nadzór nad implementacją zmian technologicznych

  • odpowiedzialność za wdrażanie nowych projektów

  • optymalizacja parametrów pracy wtryskarek i maszyn do cięcia

  • przygotowanie i nadzór dokumentacji technicznej i procesowej

  • opracowywanie, nadzorowanie i wdrażanie zmian technologicznych i modyfikacji technicznych

  • wsparcie działu produkcji i utrzymania w procesie analizy przyczyn awarii

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra znajomość Ms Office

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • znajomość procesu wtrysku

  • znajomość narzędzi procesowych (Flow Chart, FMEA, Control plan, SPC, MSA)

  • kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy

  • wiedza z zakresu Lean Manufacturing, Problem solving (5S, 8D, Kaizen, FIFO, Pareto)

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami z kraju i zagranicy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Miła atmosfera w pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet socjalny

Henniges Automotive prężnie działająca na rynku motoryzacyjnym i dynamicznie rozwijająca się firma, zatrudniająca aktualnie ponad 9 tysięcy.

Przewiń do profilu firmy