Oferta pracy

Inżynier Procesu

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział w Pruszkowie

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 24 gru 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji na liniach montażowych - automatycznych i półautomatycznych pod kątem technologicznym.

  • Tworzenie i nadzór dokumentacji procesowej (karty parametrów, PFMEA, instrukcje robocze, BOM, Routing itp.)

  • Przygotowywanie wymagań dla integratorów nowych urządzeń i linii technologicznych, a następnie ich wdrożenie.

  • Współpraca z działami : utrzymania ruchu, jakości, R&D, produkcji, nowych projektów.

  • Udział w rozwoju obecnych produktów i wdrażaniu nowych.

  • Szkolenie operatorów i służb pomocniczych z obsługi maszyn.

  • Kontrola wskaźników produkcyjnych (OEE, FTQ, Scrap Rate, itp.).

  • Wprowadzanie standardów pracy zgodnie z filozofią Lean Manufacturing.

  • Usprawnianie obecnych procesów w celu zwiększenia jakości i obniżenia kosztów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne min. inżynierskie; pożądane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzania Produkcją, Elektronika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym w obszarze montażu i testów finalnych (branża motoryzacyjna będzie atutem).

  • Doświadczenie w dokonywaniu zmian procesowych w obszarze produkcji masowej.

  • Praktyczna znajomość SPC, FMEA, Six Sigma, APQP, OEE, zasad Lean Manufacturing, itp.

  • Znajomość i umiejętność praktycznego stosowania metod systemowego rozwiązywania problemów.

  • Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy zespołowej.

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, proaktywność.

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (B2).

Mile widziane

  • Podstawowej obsługi robotów KUKA, ABB.

  • Podstawowej obsługi systemów kontroli wizyjnej Keyence, Cognex.

  • Podstawowej obsługi testerów przepływu i szczelności typu Ateq.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive, w przyjaznym wspierającym zespole profesjonalistów.

  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Opiekę medyczną.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

  • Kartę Multisport.

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Bezpłatny parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie do posiłków

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #179 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Przewiń do profilu firmy