Logo Pracuj.pl

Inżynier procesu rafinacji

Grupa Wilmar Marek Wilczyński S.K.A.O firmie

Grupa Wilmar Marek Wilczyński S.K.A.

aleja Niepodległości 2E

Żórawina (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu rafinacji oleju
  • Monitorowanie parametrów pracy urządzeń
  • Nadzór nad urządzeniami, kontrola przebiegu procesu technologicznego pod kątem utrzymania ciągłości produkcyjnej oraz jakości produktu
  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń, bieżące regulacje oraz usuwanie drobnych usterek
  • Raportowanie i omawianie procesu produkcyjnego
  • Dbałość o utrzymanie standardu produkowanych wyrobów
  • Stała współpraca z działem utrzymania ruchu
  • Wypełnianie arkuszy i zapisów zgodnych ze stanowiskiem pracy
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy przy procesie produkcyjnym
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym oraz zmianowym

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Inżynier procesu rafinacji, aleja Niepodległości 2E, Żórawina (pow. wrocławski)