Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

Zaparoh Sp. z o.o.O firmie

  • Robakowo (pow. poznański)

    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie narzędzi Lean Management w obszarze produkcji

  • optymalizacja layoutu procesu produkcyjnego oraz stanowisk pracy

  • raportowanie wyników produkcyjnych przy pomocy określonych wskaźników

  • współudział w działaniach optymalizujących wydajność produkcji

  • opracowywanie bazy normatywów czasowych

  • wsparcie dla Działu Utrzymania Ruchu w zakresie prewencji i rozwoju parku maszynowego

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne

  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie inżynierii produkcji, w tym we wdrażaniu rozwiązań LEAN Manufacturing w firmie produkcyjnej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • samodzielność, zaangażowanie, nastawienie na proponowanie rozwiązań

To oferujemy

  • ciekawą, twórczą pracę z dużą dozą samodzielności

  • koleżeńską atmosferę

  • darmowe śniadania

  • dofinansowanie dojazdów do/z pracy

  • opiekę medyczną

  • ubezpieczenia na życie

Zaparoh Sp. z o.o.

Zaparoh Sp. z o.o. należy do angielskiego dystrybutora mebli tapicerowanych.

To jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów produkujących meble tapicerowane, wyposażony w park maszynowy najnowszej generacji oraz stosujący innowacyjne technologie.

Przewiń do profilu firmy