Inżynier Procesu

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

  • Szyb Walenty 91, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Szyb Walenty 91

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie opisu procesów, ustawianie, modyfikacja ich parametrów oraz ich ciągła optymalizacja

  • Rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie produkcji

  • Przygotowywanie opisów stanowisk pracy

  • Wdrażanie projektów rozwojowych

  • Współpraca z działami wspomagającymi obszar produkcyjny oraz z samym działem produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechatronika, budowa maszyn)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość podstaw Lean Manufacturing, Six Sigma, OEE

  • Umiejętność tworzenia analiz ryzyka PFMEA

  • Zdolności analityczne

  • Znajomość programów MS Office (gł. Excel)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy

  • Systematyczność, odpowiedzialność i terminowość

  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią miesięczną

  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • szkolenie wdrożeniowe na start

  • szkolenia i kursy doskonalące, nauka języka

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji

  • bezpieczne warunki pracy

  • półgodzinna przerwa wliczona w czas pracy, podczas której można skorzystać ze strefy relaksu (ogródek pracowniczy)

  • smaczny obiad za 5 zł

  • kawa i herbata

  • spotkania integracyjne – lubimy spędzać ze sobą czas

  • organizacja inicjatyw dobroczynnych i sportowych (m.in. business run)

  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i najbliższych

  • prywatna opieka medyczna

  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

  • program wsparcia pracownika w kwestiach psychologicznych, doradztwo finansowe i zdrowotne

  • możliwość korzystania z systemu Benefit: karta Multisport / Multibilet

  • bezpłatny transport pracowniczy z Chorzowa, Świętochłowic i Rudy Śląskiej

  • duży, bezpłatny parking

  • program rekomendacji pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • transport pracowniczy

  • dofinansowanie do obiadów

  • program wsparcia pracowników

Dołącz do naszego zespołu i wzbogać swoje CV o nowe doświadczenia.

Mid Ocean Logistics Poland jest częścią międzynarodowej grupy Midocean, z centralą w Holandii. Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów reklamowych w Europie.

W Rudzie Śląskiej zlokalizowane jest serce naszej organizacji – zakład produkcyjny (drukarnia) oraz centrum logistyczne. Wykonujemy nadruki na produktach reklamowych w ponad 15 różnych technikach, m.in. sitodruk, tampodruk, grawerowanie laserem, druk cyfrowy.

Przewiń do profilu firmy