Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. (Rybnik)

  • Przemysłowa 2C, Rybnik
    Rybnik, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przemysłowa 2C

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie Instrukcji Standaryzacji Pracy i innej dokumentacji stanowiskowej dla operatorów maszyn

  • Szkolenie operatorów linii produkcyjnych zgodnie z wymaganiami dokumentacji stanowiskowej

  • Weryfikacja dokumentów systemowych programu Total Productive Maintenance dla nowych urządzeń we współpracy ze służbami Utrzymania Ruchu

  • Wsparcie dla śledzenia OEE oraz współpraca z UR w zakresie konserwacji i naprawy maszyn

  • Wykonywanie instrukcji przezbrojeń maszyn linii produkcyjnych zgodnie z metodologią Lean SMED

  • Przygotowywanie instrukcji obsługi urządzeń Poka-Yoke i opracowywanie wzorców granicznych do weryfikacji tych urządzeń

  • Nadzorowanie działań korygujących w obszarze Jakości oraz współtworzenie raportów 8D

  • Wykonywanie audytów LPA oraz 5S

  • Nadzór i monitorowanie zdolności procesów produkcyjnych

  • Zwiększanie efektywności procesu produkcyjnego poprzez analizę wskaźników i wprowadzanie działań doskonalących

  • Kierowanie zespołami zmierzających do rozwiązywania problemów związanych z poprawą jakości.

  • Współpraca z Działem technicznym w zakresie obsady pracowników, chronometrażem procesu oraz analizą zdolności produkcyjnych.

  • Czynne uczestnictwo we wdrożeniach nowych produktów (konsultacje, udostępnianie dokumentów z bieżących procesów)

  • Weryfikacja założeń nowych procesów (wskaźniki, rozmieszczenie maszyn, optymalizacja przepływu materiałów)

  • Organizowanie, prowadzenie i uczestnictwo w inicjatywach specyficznych szkoleń działowych.

  • Wykorzystanie koncepcji ciągłego doskonalenia i redukcji kosztów w realizacji rutynowych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży automotive

  • Umiejętności w definiowaniu problemu, zbieraniu danych, przedstawianiu dowodów oraz formułowaniu istotnych wniosków

  • Umiejętność kreatywnego i proaktywnego proponowania rozwiązań z odpowiednio dużym poziomem szczegółowości

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office, umiejętność prezentacji

  • Umiejętność dobrej komunikacji na poziomie zespołu i kierownictwa

  • Umiejętność pracy zespołowej i nawiązywania dobrych relacji wewnątrz organizacji

  • Umiejętność koordynowania spotkań z zespołami multidyscyplinarnymi

  • Umiejętność samodzielnej pracy z krótkimi czasami realizacji zadań

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy poprzez szereg szkoleń

  • Duże możliwości rozwojowe: szanse na rozwój pionowy lub poziomy w naszej organizacji,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: pakiet medyczny Luxmed, dofinansowanie do Medicover Sport, kursy językowe, dofinansowanie do wczasów, itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie wypoczynku