Logo Pracuj.pl

Inżynier procesu

BRAND SPRINGS POLAND Sp. z o.o.O firmie

BRAND SPRINGS POLAND Sp. z o.o.

Rozwojowa 15

Siemianowice Śląskie

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi przy współpracy z innymi działami, aby osiągać cele dla wyznaczonych wskaźników (złom, produktywność, dostępność maszyn)
  • koordynacja i nadzór nad wdrażaniem nowych procesów, maszyn, linii produkcyjnych oraz nad ich transferem z innych lokalizacji
  • analiza danych w celu wdrażania usprawnień w procesach produkcyjnych
  • nadzór nad systemami okołoprodukcyjnymi
  • przewodzenie oraz uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów
  • tworzenie oraz zatwierdzanie instrukcji i dokumentacji produkcyjnej
  • przeprowadzanie szkoleń lub warsztatów

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość procesu rozwiązywania problemów z wykorzystaniem dostępnych narzędzi jakościowych
  • biegła umiejętność analizowania danych produkcyjnych oraz wdrażanie działań naprawczych
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym (preferowany angielski lub niemiecki)
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność obsługi Microsoft Office, w szczególności Microsoft Excel

Mile widziane

  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz spotkaniach z zagranicznymi oddziałami grupy
  • udział w szkoleniach językowych
  • możliwość tworzenia procedur i zasad w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów, usprawnień

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Brand Group jest specjalistą w tworzeniu nowych technologii oraz produkcji zarówno sprężyn technicznych formowanych na zimno, jak i wyginanych elementów sprężystych. Nasi Klienci cenią sobie naszą niezawodność oraz know- how w zakresie materiałów, rozwoju, budowy prototypów oraz wysokiej jakości technologię wykończeniową. Zakład ma stabilną pozycję na rynku, nowoczesny park maszynowy oraz rozbudowane standardy automotive. Dzięki temu fabryka mieszcząca się w Siemianowicach Śląskich jest największym producentem sprężyn w całej grupie.

Inżynier procesu, Rozwojowa 15, Siemianowice Śląskie