Inżynier procesu

Mitsui High-tec (Europe) sp. z o.o.

Technologiczna 1

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenie nowej technologii i procesu przy wsparciu fabryki w Japonii

  • kontrola, koordynacja i optymalizacja procesu produkcyjnego

  • przygotowanie i wdrażanie modyfikacji technologicznej

  • szkolenie pracowników do obsługi nowych technologii i maszyn produkcyjnych

  • tworzenie instrukcji i niezbędnych dokumentów procesowych / produkcyjnych

  • udział i reprezentowanie firmy podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych

  • analiza produkcji i poprawa efektywności procesów

  • wspieranie działów produkcji i jakości w rozwiązywaniu problemów

  • monitorowanie dokumentacji procesu produkcyjnego - FMEA, wykresy przepływu, czas cyklu

  • wsparcie w przypadku problemów technicznych on-line, badanie stanu awarii

  • wsparcie techniczne w zakresie modyfikacji maszyn i wdrażania nowych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • co najmniej 2 lata doświadczenia, mile widzane w branży automotive

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • świetna organizacja pracy, umiejętności komunikacyjne i dobra praca zespołowa

  • znajomość Lean Manufacturing

  • znajomość FMEA, SPC, MSA, PPAP i IATF będzie dodatkowym atutem

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • silne umiejętności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów

To oferujemy

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w postępowych procesach przemysłowych

  • umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, darmowa, prywatna opieka medyczna oraz współfinansowanie karty multisport)

  • elastyczne godziny pracy

  • system poleceń pracowniczych

  • premie roczne

  • pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym

  • duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, dzięki wdrażaniu przez pracodawcę nowych projektów

  • spotkania integracyjne, kawa / herbata, strefa relaksu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone