Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu

Mondelēz International w PolsceO firmie

  • Skarbimierz (pow. brzeski)
    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie zgodności procesu produkcyjnego z recepturami ION;
  • Zapewnienie, że procesy, które tworzy lub opiniuje są zgodne z ergonomią, wymogami prawnymi i standardami organizacji (w tym założeniami IL6S);
  • Definiowanie i ulepszanie parametrów maszyn i procesów, które standaryzuje w CIL;
  • Definiowanie najskuteczniejsze metody i sekwencje czyszczenia zgodne z pozycjami organizacji;
  • Tworzenie mapy strat w obszarze (w tym strat technicznych, organizacyjnych i kompetencyjnych);
  • Prowadzenie projektów optymalizacji procesów produkcyjnych;
  • Nadzorowanie procesów zarządzania zmianami w swoim obszarze i w ramach swoich obowiązków;
  • Szkolenie zespołów w zakresie systemów i standardów procesu produkcyjnego;
  • Analiza odchyleń w zużyciu surowców i materiałów opakowaniowych wraz z działaniami korygującymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: chemia, biochemia, technologia spożywcza;
  • Min 2/3 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym bądź chemicznym
  • Umiejętność przygotowania i prowadzenia szkoleń;
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing;
  • Znajomość technologii produkcji w przemyśle spożywczym oraz urządzeń i procesów technicznych stosowanych w tej branży;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność współpracy i komunikacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy na czas określony (Do konca 2024 roku)
  • Bonus roczny
  • Coroczna podwyżka wynagrodzenia
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne i na życie
  • Multisport
  • Pracownicze plany emerytalne
  • Transport pracowniczy
  • I więcej…

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • bonus roczny
  • multikafeteria MyBenefits
  • nagrody za staż pracy

Mondelēz International w Polsce

Mondelez International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, BelVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki. Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób. Na polskim rynku rozwijamy się od 1992 roku, jest nas już ponad 4600 osób. Pracujemy w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 7 zakładach produkcyjnych w: Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu. Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelez? Wgryź się w poniższą ofertę!

Aktualne oferty pracodawcy
R-85261

Inżynier Procesu, Skarbimierz (pow. brzeski)