Ta oferta pracy jest nieaktualna od 386 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Słomniki, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Inżynier Procesu (Process Lead)
    Miejsce pracy: Słomniki

    Główne obowiązki:

    • Analizuje dane pochodzące z procesów potrzebne do identyfikacji miejsc wymagających optymalizacji,
    • Ustala i realizuje plan wdrożenia usprawnień procesowych zgodnie z listą priorytetów,
    • Zapewnia przestrzeganie technologii produkcji w celu utrzymania standardu jakości produktów,
    • Planuje szkolenia na stanowisku pracy zapewniające stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników,
    • Proponuje nowe rozwiązania techniczno-organizacyjne w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy, poprawy jakości produkowanego asortymentu, intensyfikacji produkcji oraz optymalizacji zużycia materiałów,
    • Waliduje istniejące oraz przyszłe procesy produkcyjne.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Inżynieria Produkcji, Inżynieria Procesu, Technologia),
    • Mile widziane 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • Znajomość specyfiki eksploatacji maszyn i urządzeń linii technologicznej oraz przepisów BHP,
    • Nastawienie na współpracę i orientacja na cele,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych sobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

    bottom