Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Słomniki, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Procesu (Process Lead)
Miejsce pracy: Słomniki

Główne obowiązki:

  • Analizuje dane pochodzące z procesów potrzebne do identyfikacji miejsc wymagających optymalizacji,
  • Ustala i realizuje plan wdrożenia usprawnień procesowych zgodnie z listą priorytetów,
  • Zapewnia przestrzeganie technologii produkcji w celu utrzymania standardu jakości produktów,
  • Planuje szkolenia na stanowisku pracy zapewniające stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników,
  • Proponuje nowe rozwiązania techniczno-organizacyjne w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy, poprawy jakości produkowanego asortymentu, intensyfikacji produkcji oraz optymalizacji zużycia materiałów,
  • Waliduje istniejące oraz przyszłe procesy produkcyjne.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Inżynieria Produkcji, Inżynieria Procesu, Technologia),
  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość specyfiki eksploatacji maszyn i urządzeń linii technologicznej oraz przepisów BHP,
  • Nastawienie na współpracę i orientacja na cele,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych sobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się