Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Procesu SMT

Manpower CoREO firmie

  • Jelenia Góra, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inżynier Procesu SMTNumer ref.: IPS/051/WDO

Zadania:

  • Poprawa procesu SMT
  • Kontrolowanie wskaźników produkcji seryjnej (FPY, Scrap, Success Rate etc.)
  • Zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi reklamacjami
  • Przygotowanie procedur oraz instrukcji pracy
  • Projektowanie narzędzi oraz fikstur w procesie
  • Przygotowanie analiz
  • Zarządzanie testami wytrzymałości

Wymagania:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w procesie SMT
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość narzędzi FMEA, CP, AIAG, VDA
  • Znajomość 5WHY, 5W2H, PDCA
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn SPI/AOI/X-ray/Pick&Place/Selective Soldering
  • Znajomość zasad LEAN

Biskupice Podgórne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale 9000 – 10500 zł brutto
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Realne możliwość rozwoju oraz udział w uruchamianiu nowych projektów
  • Praca na zupełnie nowym projekcie
  • Profesjonalny onboarding oraz szkolenia
  • Miesięczny, stały system premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: Opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Multisport, dofinansowanie do wakacji, premie i bonusy świąteczne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne