Oferta pracy

Inżynier procesu

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant O firmie

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Automotive Lighting Plant

Generała Mariusza Zaruskiego 11

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej nowych wyrobów zgodnie z obowiązującymi procedurami: coversheet; PFMEA; Flow-chart; Lay-out; założenia do procesu; poka-yokelist; cookbook

  • Nadzorowanie inwestycji (weryfikowanie warunków technicznych, parametrów, kontrolowanie budowy maszyn, nadzór nad wydatkami i terminowością prac)

  • Koordynowanie prac nad rozwojem: procesów technologicznych, maszyn oraz zarządzanie procesem industrializacji w oparciu o aktualne check- listy

  • Analiza zdolności procesów

  • Optymalizacja procesu linii montażowych (maszyn, stanowisk montażowych) w oparciu o aktualne check- listy i specyfikacje

  • Analiza dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków, wymagań klienta

  • Rozwiązywanie problemów na liniach montażowych w etapie rozwoju procesu, uczestnictwo w spotkaniach projektowych

  • Koordynowanie działań na uruchomionej linii montażowej w okresie min. 3-6 miesięcy po SOP - do zamknięcia kroku 7 (G7)

Nasze wymagania

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość FMEA i (PFMEA,DFMEA)

  • Znajomość zagadnień (PDCA, 5WH1, 4/6M etc.)

  • Znajomość procesu

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Doskonałą atmosferę w zgranym zespole

  • Interesujące benefity

  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla największych marek w branży automotive

  • Duże możliwości rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premia wakacyjna oraz świąteczna

  • dofinansowanie do studiów podyplomowych

  • kursy językowe

  • firmowy klub biegacza

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. od maja 2019 roku jest częścią Magneti Marelli CK Holdings Co., Ltd., powstałej z połączenia Magneti Marelli i Calsonic Kansei. Siedziba Grupy znajduje się w Japonii w Saitama. Marelli posiada 170 zakładów i centrów badawczo-rozwojowych w Europie, Japonii, Amerykach oraz Azji. Prowadzi działalność w zakresie projektowania i produkcji zaawansowanych technologicznie systemów komponentów dla sektora motoryzacyjnego.

W Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o., zakład Automotive Lighting zajmujemy się projektowaniem i produkcją oświetlenia zewnętrznego dla wszystkich głównych producentów aut. Nasz zespół tworzy 1700 pracowników.

Przewiń do profilu firmy