Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu

Vitkovice Milmet Spółka Akcyjna

5 000 brutto / mies.

Generała Stefana Grota-Roweckiego 130

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • kontrola, modyfikacja i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego,

  • wdrażanie i uruchamianie nowych procesów i linii technologicznych,

  • definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola,

  • nadzorowanie uruchamiania maszyn produkcyjnych,

  • kontrola nad dokumentacją procesu produkcji - tworzenie i aktualizacja PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu,

  • identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych,

  • wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,

  • minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • praktyczna znajomość PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu w praktyce,

  • znajomość norm IATF 16949, ISO 9001,

  • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),

  • znajomość obsługi programów AutoCAD (2D) lub/i Solid Edge,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów i instalacją nowych urządzeń.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • krótki proces rekrutacyjny –rozmowa kwalifikacyjna bezpośrednio z Kierownikiem Działu

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach ,

  • premie świąteczne,

  • zapomogi z ZFŚS w sytuacjach losowych,

  • dofinansowanie do kolonii i zimowisk dla dzieci,

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa,

  • karnety sportowe na preferencyjnych warunkach,

  • dogodna lokalizacja (przy trasie S86)

  • możliwość awansów wewnętrznych,

  • nagrody za pomysły usprawniające pracę w Spółce

  • jubilat za staż pracy w Spółce.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

Specjalizujemy się w produkcji butli do gazów sprężonych, skroplonych i rozpuszczalnych pod ciśnieniem oraz innowacyjnej produkcji butli na metan, wodór i biopaliwa dla przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy Spółką z wieloletnią tradycją i ponad 130 letnim doświadczeniem na rynku. Spółka Vitkovice Milmet S.A. jest częścią grupy kapitałowej Cylinders Holding, nieustannie podejmuje działania by być lepszą od konkurencji. Wytwarzane przez nas produkty mają bardzo szerokie zastosowanie w różnorodnej działalności człowieka. W długoletniej historii naszej firmy wielość zastosowań oraz użyteczność wytwarzanych w firmie butli do gazów sprężonych i skroplonych doceniły miliony użytkowników. Bądź częścią naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany uczestnictwem w procesie rekrutacji na w/w stanowisko prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Przed aplikowaniem na proponowane przez nas stanowisko zapoznaj się z klauzulą informacyjną, którą znajdziesz poniżej.