Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu

BITRON POLANDO firmie

  • Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

BITRON POLAND

Inwestycyjna 14

Sosnowiec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i uruchomienie nowych procesów produkcyjnych oraz maszyn i urządzeń
  • kontrola przebiegu oraz definiowanie procesu produkcyjnego w fazie rozwoju i wdrożenia produktu
  • zarządzanie automatycznym parkiem maszynowym w fazie rozwoju i wdrażania produktu
  • współpraca z launch leaderm w fazie wprowadzania nowych wyrobów do produkcji seryjnej
  • współpraca z dostawcami w celu opracowania specyfikacji nowego oprzyrządowania
  • optymalizacja istniejących linii produkcyjnych w celu poprawy wydajności / jakości

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku inżyniera procesów produkcyjnych
  • znajomość komponentów elektronicznych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (elektronika, automatyka, mechatronika lub kierunki pokrewne)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (praca w międzynarodowym środowisku)
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22)

Mile widziane

  • doświadczenie z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych mechaniki lub mechatroniki

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Bitron Poland Electronics należy do BITRON ELECTRONICS DIVISION, w skład której wchodzą zakłady zlokalizowane w Polsce, Włoszech, Meksyku oraz Chinach.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, dostępie do nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy jednym z wiodących producentów elektroniki na świecie dla firm z branży AGD, Automotive, HVAC oraz sektora energetycznego.

Inżynier Procesu, Inwestycyjna 14, Sosnowiec