Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier procesu - specjalista technolog

  • Stalowa Wola, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ATI ZKM Forging Sp. z o. o. z siedzibą w Stalowej Woli jest wiodącym producentem odkuwek matrycowych dla lotnictwa, motoryzacji, górnictwa, przemysłu paliwowego, kolei itp. Od roku 2011 funkcjonuje w strukturach amerykańskiej korporacji ATI (Allegheny Technologies INC). Aby dostarczać produkty najwyższej jakości, firma rozwija zaawansowane technologie oraz spełnia  wymagania jakościowe odpowiadające światowym standardom.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Inżyniera procesu / Specjalisty technologa
    na wydziale obróbka maszynowa
    Miejsce pracy: Stalowa Wola

    Podstawowe obowiązki:

    • Odpowiedzialność za opracowanie dokumentacji technologicznej, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami,
    • Odpowiedzialność za wdrażanie opracowanych technologii, zapewniających bezpieczeństwo pracy, wymaganą jakość procesu oraz zgodność z ustalonymi harmonogramami i planowanymi kosztami,
    • Monitoring produkcji bieżącej i rozwiązywanie problemów produkcyjnych dla utrzymania i/ lub poprawy standardów,
    • Odpowiedzialność za skompletowanie i opracowanie dokumentów okołoprocesowych
    • Raportowanie wyników w obszarach odpowiedzialności,
    • Odpowiedzialność za inicjowanie i realizację działań doskonalących w zakresie nowych technologii.
    • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach produkcyjnych oraz maszynach i urządzeniach
    • nadzór na procesami produkcyjnymi
    • wdrażanie nowych procesów produkcyjnych
    • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją systemową i stanowiskową
    • zapewnienie technicznego wsparcia i szkolenia dla pracowników działów produkcji
    • współudział w przygotowaniu specyfikacji, maszyn, urządzeń, narzędzi itd.
    • Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
    • Znajomość metod obróbki mechanicznej,
    • Praktyczna wiedza na temat narzędzi Lean Manufacturing,
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych, norm i specyfikacji,
    • Podstawowa znajomość programów CAD/CAM.
    • Znajomość budowy maszyn i urządzeń oraz narzędzi do obróbki skrawaniem. (mile widziane)
    • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE,
    • Znajomość systemów MRP ( SAP, Syteline, ). ( mile widziane)
    • Doświadczenie w pionach technologicznych lub na produkcji branży metalowej na analogicznym stanowisku (mile widziane),
    • Dobra znajomość języka angielskiego (komunikatywna),
    • Samodzielność i dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania zawarte w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tego i kolejnych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.