Oferta pracy

Inżynier procesu

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.O firmie

  • Wiosenna 10, Śrem
    Śrem, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.

Wiosenna 10

Śrem

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie i prowadzenie projektów zmierzających do redukcji kosztów i poprawy ergonomii stanowisk pracy zgodnie z metologią DMAIC

  • Identyfikowanie przyczyn źródłowych problemów występujących w procesach produkcyjnych oraz proponowanie działań korygujących

  • Ciągłe doskonalenie procesu poprzez podnoszenie jego efektywności, bezpieczeństwa i jakości

  • Przeprowadzanie testów wykonalności dla nowych kolekcji oraz wdrażanie ich do produkcji

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej oraz instrukcji stanowiskowych wraz z ich bieżącą aktualizacją

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych

  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Manufacturing, Lean Six Sigma

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Orientacja na realizację celu oraz dobra organizacja pracy

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów automatyzacji procesów

  • Umiejętności trenerskie oraz doświadczenie w zakresie szkolenia pracowników

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, Multisport, możliwość dofinansowywania szkoleń

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zmotywowanym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - część B&C International należącej do amerykańskiej grupy SPRINGS Window Fashions z siedzibą w Middleton, Wisconsin - jest firmą produkcyjną zajmującą się produkcją dekoracji okiennych. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej rolet okiennych w wymiarach standardowych oraz w produkcji rolet ’made to measure’ charakteryzującej się wysoką jakością wykonania. Nasi klienci są w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy