Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

Lena Lighting S.A.

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja, kontrolowanie i koordynowanie procesów w produkcji seryjnej

  • aktualizowanie dokumentacji procesowej

  • wdrażanie rozwiązań poprawiających bhp i ergonomię pracy

  • rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego

  • rozwój procesu zgodnie z metodologią Lean Manufacturing

  • analiza elementów procesu FMEA, definiowanie planu kontroli procesu i jego stosowanie w procesie

  • identyfikacja problemów przed ich wystąpieniem, wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych

  • zapewnienie wsparcia potrzebnego produkcji poprzez wyjaśnianie wszelkich kwestii związanych z jakością procesu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją procesów w obszarze produkcyjnym

  • wiedza z zakresu obsługi i budowy maszyn oraz urządzeń produkcyjnych

  • znajomość procesów technologicznych realizowanych na produkcji, podstawowych zagadnień związanych z Lean Manufacturing

  • umiejętność podejmowania decyzji, skutecznego planowania i ustalania priorytetów

  • skuteczność i zdolności analityczne

  • aktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, obecnej na rynku od 30 lat

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę w pełnym wymiarze

  • współpracę z ekspertami branży elektrycznej i udział w ambitnych projektach

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • komfortowe miejsce pracy